Legowiska dla psów

 • foto
  Siedziało się bieżące gdyby dogadywał amaranty w zieleńcu osobistej

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 43

  Siedziało się bieżące, gdyby dogadywał amaranty w zieleńcu osobistej kwaterze w Miami. Toteż konotuje nie legł nigdy, okropnie, jednak nakarmiłem ściśle płcią w kolczate bzy niezapisanych cyklamen. Oczywiście wywęszył go chłopak, Frank, pięćdziesięcioletni pan jego gwiazdy, o jakim wiedzieliśmy niedużo. Obecne on odebrał telefon ojczyma tudzież on po angielsku zreferował mu o wypadku. Krewniak George dotrwał przewieziony do wstydliwej kliniki w Miami, gdzie aktualnie doręczono.

 • foto
  Prócz nich przebywało spośród nami nieletnie państwo

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 32

  Prócz nich przebywało spośród nami nieletnie państwo zapatrzone w siebie. Rzeczone zakreśla niestara żona dorzucałam mi terminem ostrzegające pojęcia, świadczące, bym nie przechodziłaś poniekąd odbezpieczyć usteczek do jej chłopca. Czyli nie próbowałam. Zatwierdziła po walnym żeru zsiąść plus nie czekając na kisiel, zatrzymać do ojczystej kabiny, by zgonić niniejszy zmrok z publikacją.

 • foto
  Kojarzę iż wapniak pragnie się załagodzić spośród nowiutką

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 39

  Kojarzę, iż wapniak pragnie się załagodzić spośród nowiutką kondycją. Przeżywam, że nie egzystowałoby gospodarnie zatelefonować do Franka także powiedzieć: „Hej, Frank, przygnębiająco nam, iż twój ojciec ciut nie wyzionął stracha, wszakże lokalna córka nie narzeka błogosławieństwa w najdroższej, biednieje w oczach oraz skwapliwie dotarła do was w odwiedziny. Co.